جهت تعیین وقت و ثبت سفارش طی نمودن مراحل زیر مطلوب می باشد:

گام اول – عضویت در وب سایت جهت دریافت کد تخفیف متناسب با سفارش شما. مدت زمان تخمینی برای این گام: ۱ دقیقه:

این گام اختیاری بوده و مختص دانش پژوهانی است که برای اولین بار از خدمات گروه استفاده می نمایند. چنانچه قبلا عضو شده اید و دارای کد عضویت  و تخفیف هستید، از گام سوم آغاز نمایید. عضویت در وب سایت بسیار ساده است. با تکمیل نمودن یک فرم ساده می توانید عضو سایت شوید و کد عضویت و تخفیف را دریافت نمایید. جهت عضویت در سایت اینجا را کلیک نمایید. جهت اطلاع از انواع طرح های تخفیف اینجا را کلیک کنید.

گام دوم –  دریافت کد عضویت و تخفیف از گروه از طریق ایمیل. مدت زمان تخمینی برای این گام: ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت کاری:

پس از عضویت در وب سایت، یک کد عضویت و تخفیف از طرف گروه برای شما صادر می گردد و به آدرس ایمیلی که در زمان عضویت ثبت نموده اید، ارسال می گردد.

توجه : برای تسریع ثبت سفارش، می توانید بلافاصله پس از عضویت، مقاله خود را ارسال نمایید. برای ارسال مقاله نیازی نیست منتظر دریافت کد عضویت باشید و تخفیف شما در فاکتور صادر شده در نظر گرفته خواهد شد.

گام سوم –  ارسال فایل مقاله توسط دانش پژوه:

پس از نهایی سازی مقاله تان، فایل word مقاله را به آدرس ایمیل گروه (thesisedit.ir@gmail.com) ارسال فرمایید. وجود تصویر در مقالات هیچ تاثیری بر مبلغ کارمزد ویراستاری نخواهند داشت چرا که  فقط تعداد کلمات تعیین کننده تعداد صفحات هستند. اما جهت کاهش حجم فایل ارسالی و سهولت در ارسال فایل، حتی الامکان تصاویر را از متن مقالات حذف نمایید.

چنانچه نیازمندی های دیگری از قبیل ترمیم قالب و فرمت مقاله، بازنویسی مقاله (جهت اجتناب از دزدی ادبی) و یا غیره  را دارید، لطفا نیازمندی های خود را در ایمیل خود ذکر نمایید. جهت ترمیم قالب مقاله، چنانچه قالب خاصی مورد نظر شماست، فایل قالب یا مشخصات قالب را برای ما ارسال فرمایید.

چنانچه قبلا عضو سایت شده اید، کد عضویت خود را در ایمیل حاوی مقاله ذکر نمایید. چنانچه به تازگی عضو شده اید و هنوز کد عضویت و تخفیف را دریافت ننموده اید، نگران نباشید. کد عضویت شما همراه با فاکتور برای شما ارسال خواهد شد و مبلغ تخفیف در فاکتور شما منظور خواهد گردید.

گام چهارم – بررسی مقاله، محاسبه میزان ویراستاری مورد نیاز، محاسبه کارمزد ویراستاری بر اساس تعرفه گروه، تعیین زمان تحویل مقاله ویراستاری شده،  آماده سازی و ارسال فاکتور. مدت زمان تخمینی برای این گام: ۱ تا ۳ ساعت کاری

در این گام مقاله شما بررسی شده و میزان ویراستاری مورد نیاز آن تعیین می گردد. کارمزد ویراستاری بر اساس تعرفه قید شده در صفحه تعرفه خدمات تعیین می گردد. همچنین بر اساس سفارش های موجود در گروه، مقاله شما در نوبت ویراستاری قرار گرفته و بر اساس نوبت مقاله، زمان تقریبی تحویل مقاله تعیین می گردد. سپس فاکتور به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.

گام پنجم دریافت فاکتور و واریز کارمزد ویراستاری –  مهلت پرداخت کارمزد: حداکثر ۴۸ ساعت پس از دریافت فاکتور

پس از دریافت فاکتور از سوی گروه، و در صورت موافقت با زمان تحویل مقاله ویراستاری شده و دیگر آیتم های فاکتور،  می توانید مبلغ کامزد را ظرف مدت ۴۸ ساعت به شماره حساب یا شماره کارت ذکر شده در فاکتور واریز نمایید. در صورت واریز وجه در مهلت ذکر شده، ویراستاری مقاله آغاز شده و در زمان تعیین شده برای شما ارسال خواهد شد.

توجه: لازم بذکر است نوبت ویراستاری مقاله شما بمدت ۴۸ ساعت قبل از واریز وجه  نزد ما محفوظ خواهد ماند. عدم پرداخت وجه به منزله انصراف دانش پژوه از خدمات گروه بوده و نوبت ویراستاری ایشان دیگر معتبر نخواهد بود. چنانچه پس از گذشت ۴۸ ساعت، دانش پژوه تمایل داشته باشد از خدمات گروه استفاده نماید، ایشان می بایست تقاضای خود را از طریق ایمیل به همراه فاکتور ارسالی و مقاله مورد نظر ارسال نماید تا مجددا تعیین وقت شود. زمان تحویل دوباره تعیین شده و برای پژوهش گر ارسال می شود. زمان تعیین شده به سفارش های موجود در گروه مبتنی است.

گام ششم – ویراستاری مقاله شما – مدت زمان تخمینی برای این گام: زمان ذکر شده در فاکتور

در این مرحله مقاله شما توسط ویراستاران گروه در حداقل دو نوبت ویراستاری می شوند تا از لحاظ نگارشی و سبک نوشتاری مبرا از هر گونه خطایی گردد. ویراستاری ها توسط ویژگی Track Changes  نرم افزار آفیس صورت می پذیرند تا شما قادر باشید تمام تغییرات را مشاهده و بررسی نمایید. چنانچه ابهامی وجود داشته باشد، توسط کامنت یا هایلایت مشخص می شوند تا توسط شما شفاف سازی و ابهام زدایی شوند. راهنمای استفاده از ویژگی Track Changes  در وب سایت گروه موجود می باشد.

گام هفتم – ارسال مقاله ویراستاری شده  به ایمیل دانش پژوه

پس از اتمام ویراستاری، مقاله به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

گام هشتم پشتیبانی رایگان و نامحدود مدت زمان پشتیبانی: تا زمان پذیرش نهایی مقاله تان در ژورنال علمی مورد نظرتان

ویراستاری های گروه از درجات مختلف طلایی ، نقره ای و غیره برخوردار نمی باشد و تمامی ویراستاری ها با  بهترین کیفیت ممکن انجام می پذیرند. چنانچه مقاله شما، بدلیل اشتباهات نگارشی مورد پذیرش قرار نگیرد، این گروه بصورت رایگان تا زمان پذیرش نهایی مقاله تان در گروه علمی مورد نظر در خدمت شما خواهد بود. گروه هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم پذیرش مقاله بدلایل محتوایی و فنی نخواهد داشت. چراکه خدمات ارائه شده توسط گروه تنها درخصوص نحوه  نگارش درست آکادمیک می باشد. برای اطلاع بیشتر در مورد شرایط گارانتی و پشتیبانی اینجا را کلیک کنید. 

مفتخریم:

–         گروه تخصصی ویراستاری آکادمیک مفتخر است تا کنون تمامی سفارشات محوله را با بهترین کیفیت ارائه داده و مقالات ویراستاری شده همگی در دور اول ویراستاری مورد پذیرش مراکز و ژورنال های علمی قرار گرفته اند.

–         گروه تخصصی ویراستاری آکادمیک مفتخر است تا کنون همراه دانش پژوهان سراسر ایران از دانشگاه های مختلف ایران بوده است.

–         گروه تخصصی ویراستاری آکادمیک مفتخر است توانایی و آمادگی خود را برای همکاری با موسسات و مراکز علمی – پژوهشی اعلام دارد.